نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر استان اردبیل خبر داد:

اجرای سه پروژه بزرگ آبرسانی در مناطق عشایری اردبیل

مدیرکل امور عشایر اردبیل از اجرای سه پروژه بزرگ آبرسانی با لوله به عشایر شهرستان های پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز با اعتباری بیش از 30 میلیارد تومان در سال 98 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از روابط عمومی امور عشایر اردبیل، معرفت آذری در نشست با نماینده منتخب مردم شهرستانهای پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز گزارشی از خدمات و فعالیت های امور عشایر اردبیل در مناطق عشایر استان ارائه داد.

مدیرکل امور عشایر عنوان کرد: از سال ۱۳۹۸ از محل اعتبارات ملی سه پروژه بزرگ آبرسانی ثابت به جامعه عشایری در شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز با اختصاص اعتباری بیش از ۳۰میلیارد تومان از اعتبارات ملی درحال اجرا است که با اتمام این پروژه ها مشکلات آب شرب تصفیفه شده  ۳۳ قشلاق در این سه شهرستان برطرف خواهد شد.

نماینده منتخب مردم شهرستانهای پارس آباد، بیله سوار، اصلاندوز نیز ضمن تقدیر و تشکر از امور عشایر استان بیان داشت: باید برای ارتقای پروژه های زیربنایی در بخش جامعه عشایری همچنان تلاش نماییم.

 جهانگیرزاده با تاکید بر توسعه گردشگری و بوم گردی در مناطق عشایری اردبیل، قول داد نسبت به تبدیل قشلاق های بالای ۲۰ خانوار به روستا پیگیری های لازم را در مجلس بعمل آورد.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٩ - ٠٨:٢٠
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: