نسخه چاپی


پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی کشوری

189 نفر در واحدهای استانی سازمان امور عشایر استخدام می شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی کشور، گفت: پس از اعلام نتایج این آزمون تعداد 189 نفر نیروی متخصص، استخدام واحدهای استانی و شهرستانی سازمان امور عشایر می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، بهرام میراخورلی با اشاره به سند توسعۀ نیروی انسانی سازمان امور عشایر، اظهار داشت: این سند در سال 95 در دفتر فن آوری اطلاعات و تحول اداری این سازمان تدوین و به سازمان اداری و استخدامی کشور ارائه شد که بر اساس آن و با توجه به تراز نیروی انسانی و ورود و خروج کارکنان از سازمان طی سنوات گذشته، جذب 929 نفر نیرو در سه سال آینده اعلام نیاز شد.

وی افزود: پس از بررسی سند توسط سازمان اداری و استخدامی، برای سال 98 مجوز جذب 210 نیرو صادر شد که 90 درصد از این تعداد معادل 189 نفر سهمیۀ استخدامی واحدهای استانی و 21 نفر نیز بعنوان سهمیۀ ستاد مرکزی سازمان امور عشایر در نظر گرفته شده است.

میراخورلی با اشاره به تامین اعتبار سهمیۀ اختصاصی واحدهای استانی سازمان امور عشایر، گفت: ثبت نام متقاضیان استخدام در سازمان امور عشایر از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور در مهر ماه سالجاری انجام و آزمون استخدامی کشوری نیز در روز پنجشنبه 30 آبان برگزار شد.

معاون سازمان امور عشایر ایران ادامه داد: بر اساس اعلام سازمان سنجش، نتایج این آزمون تا نیمه اول دی ماه سالجاری اعلام خواهد شد و بر اساس نتایج اعلامی تا سه برابر ظرفیت، سهم سازمان امور عشایر 567 نفر خواهد بود که یک سوم آنان پس از انجام مصاحبۀ تخصصی و گزینش، جذب سازمان خواهند شد.

وی در خصوص رشته‌های تحصیلی مورد نیاز این سازمان که در دفترچه راهنمای آزمون اعلام شده بود، ابراز داشت: این رشته ها شامل: رشته دامپروری (۱۹ نفر)، زراعت (۵۹ نفر)، جنگل و مرتع (۴ نفر)، توسعه روستایی (۹ نفر)، امور تشکل‌های تولیدی و کشاورزی (۲۶ نفر)، اصلاح نباتات و زراعت (۲۴ نفر)، حقوق (۱۰ نفر)، حسابداری (۲۶ نفر)، تحلیلگر سیستم (۱۰ نفر)، کارشناس اقتصادکشاورزی (۱ نفر) و روابط عمومی (1 نفر) است.

میراخورلی در خصوص فرایند جذب پذیرفته شدگان نیز گفت: پس اعلام نتایج آزمون و نفرات پذیرفته شده به این سازمان، فرآیند تشکیل و تکمیل پرونده و جذب پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت و انجام مصاحبه تخصصی، توسط مدیریت امور اداری سازمان امور عشایر انجام می گردد.

معاون سازمان امور عشایر ایران در خصوص جذب نیرو در ستاد مرکزی این سازمان نیز اظهار داشت: برای 21 نفر سهمیۀ استخدامی ستاد سازمان امور عشایر نیز تامین اعتبار شده که از طریق دوره بعدی آزمون استخدامی کشوری جذب خواهند شد.

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - ١٣:١٢
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: