نسخه چاپی


رئیس سازمان امور عشایر ایران:

عرضه محصولات سالم و ارگانیک با برند عشایر ضروری است

رئیس سازمان امور عشایر ایران در بازدید از نحستین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات عشایر در استان البرز گفت: راه اندازی فروشگاه های عشایری و عرضه محصولات تولیدی سالم و ارگانیک عشایر در این فروشگاه ها با برند عشایر بسیار مهم و ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران به نقل از امور عشایر البرز، رئیس سازمان امور عشایر ایران و رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز، از فروشگاه "چیکو" نخستین فروشگاه عرضه مستقیم محصولات لبنی عشایر استان البرز بازدید کردند.

در این بازدید که صبح روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه صورت گزفت، کرمعلی قندالی رئیس سازمان امور عشایر ایران با تاکید بر اهمیت راه اندازی و توسعه  فروشگاه های عرضه مستقیم محصولات عشایری افزود: عرضه محصولات تولیدی سالم و ارگانیک عشایر در این فروشگاه ها با برند عشایر بسیار مهم و ضروری است.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه و مدیر حوزه ریاست سازمان امور عشایر ایران و رئیس امور عشایر استان البرز در این بازدید روسای سازمان امور عشایر ایران و سازمان جهادکشاورزی استان البرز را همراهی می کردند.

پیش از این بازدید رئیس سازمان امور عشایر ایران در نشست با رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز در خصوص مشکلات و مسائل عشایر استان گفتگو و تبادل نظر کردند.

در این نشست بر لزوم تهیه علوفه دام و توزیع آن بین دامداران عشایری استان، لزوم پرداخت تسهیلات و اجرای پروژه های عمرانی از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده تاکید شد.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢٠ دی ١٣٩٧ - ٠٧:٥١
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: