نسخه چاپی


مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان شرقی:

روابط عمومی ها باید خلاق، سیاستگزار و بازوی قوی مدیر باشند

مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان شرقی گفت: روابط عمومی ها باید خلاق سیاستگزار و بازوی قوی مدیر باشند و ارائه اطلاعات صحیح و قدرت تحلیل مسائل و آینده نگری داشته باشند و سازمان را هدایت اطلاعاتی نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، سیدمحمدحسن آل هاشم در گردهمایی سراسری مسئولین روابط عمومی ادارات کل امور عشایر کشور در تبریز  اظهار داشت: در چارت سازمانی تمامی دستگاه ها، روابط عمومی مستقیما با مدیر ارشد آن دستگاه کار می کند و این دارای پیام است.

وی با بیان اینکه روابط عمومی یک فن برتر و مدرن است، افزود: باید توجه داشته باشیم که کار روابط عمومی را چسباندن اعلامیه، بنر، پرچم در مناسبت های دینی و مذهبی تلقی نکنیم.

آل هاشم ادامه داد: در عصر حاضر که عصر انقلاب دیجیتال است هر کسی بتواند هنرمندانه کار خودش را در فضای مجازی که هزینه کمتر و سرعت بیشتری دارد انجام دهد در کارش موفق عمل کرده است.

مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: استفاده از فن آوری های دیجیتال، خصوصا کاربرد مبتنی بر وب سایت های اینترنتی برای افزایش دسترسی و ارائه خدمات و اطلاعات و ارتباط با مخاطبان از مهم ترین اقدامات روابط عمومی ها در زمان کنونی است.

 وی با قدردانی از روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران برای برگزاری دوره "کاربرد روابط عمومی الکترونیک در توسعه فعالیت های سازمانی"، اظهار امیدواری کرد برگزاری این دوره باعث هم افزایی و توسعه فعالیت های روابط های ادارات کل امور عشایر سراسر کشور شود.

گفتنی است، گردهمایی دو روزه مسئولین روابط عمومی های امور عشایر ایران و دوره آموزشی "کاربرد روابط عمومی الکترونیک در توسعه فعالیت های سازمانی"، 13 و 14 آذر ماه در تبریز برگزار شد.

 

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧ - ١٦:٠٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: