نسخه چاپی


مدیرحوزه ریاست سازمان امور عشایر ایران:

روابط عمومی گلوگاه اطلاع رسانی فعالیت های سازمان است

مدیر حوزه ریاست، روابط عمومی و اموربین الملل گفت: روابط عمومی گلوگاهی است که تمام فعالیت های سازمان از آنجا به دیگران اطلاع رسانی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، بهرام میراخورلی روز چهارشنبه 14 آذر در گردهمایی سراسری مسئولین روابط عمومی ادارات کل امور عشایر کشور در تبریز اظهار داشت: روابط عمومی جایگاه بسیار مهم و به عنوان زبان و سخنگوی سازمان امور عشایر در کل کشور است که هم در سازمان و هم در امور عشایر استان ها باید به آن توجه شود.

وی بیان داشت: ما ظرفیت های بسیار مهمی در جامعه عشایری داریم که چه از لحاظ امنیتی و چه از لحاظ اقتصادی نقش بسزایی در کشور دارند که باید توسط روابط عمومی ها معرفی شوند.

میراخورلی افزود: غفلت از روابط عمومی و این همه زحمت و فعالیتی که دارد صورت می گیرد، چه ار ناحیه مسئولین روابط عمومی و چه از ناحیه مدیرانی استانی، جفا به قشر زحمت کش عشایر است.

وی ادامه داد: رویکرد بسیار خوبی هم در مجلس و هم در دولت به عشایر وجود دارد و شما روابط عمومی ها تکلیف و وظیفه سنگینی در اطلاع رسانی دارید.

میراخورلی یادآور شد: روابط عمومی های امور عشایر قطعا نیاز به ابزارهایی دارند که باید اهمیت آن را به مدیران استانی انتقال دهند.

  • تاریخ درج خبر : پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧ - ١٥:١٤
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: