نسخه چاپی


رئیس موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی:

در دولت و مجلس و وزارتخانه با دید باز به جامعه عشایر نگاه شده است

کاظمی افزود: هر جا موضوع عشایر مطرح شده در دولت و مجلس و وزارتخانه با دید باز به این جامعه نگاه شده است

رئیس موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی افزود: هر جا موضوع عشایر مطرح شده در دولت و مجلس و وزارتخانه با دید باز به این جامعه نگاه شده است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کاظمی در نشست با رئیس و مدیران امور عشایر گفت: مطالعات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بسیار  عمیقی در حوزه عشایر انجام شده است که این مطالعات را باید به زبانی گویا و مخاطب فهم تبدیل کنیم.

 

وی گفت: باید روشن کنیم به عنوان دستگاه متولی چه تصویر روشنی از آینده عشایر در برنامه های توسعه و افق ۱۴۰۴ و جلوتر از آن داریم

 

کاظمی بیان کرد: باید با انجام یک تحول ساختاری و با زبانی مدیریتی و قابل لمس وضعیت گذشته عشایر، اکنون آنان و پیش بینی آینده آنان را تبیین کنیم.

 

وی افزود: این را باید در قالب پروژه هایی تعریف و مشخص کنیم که قابلیت اندازه گیری و ارزیابی را داشته باشند.

 

کاظمی گفت: باید سمت و سوی حرکت سازمان امور عشایر را تبیین کنیم و با آسیب شناسی و پشتوانه مطالعاتی راهبرهای لازم را در قبال جامعه عشایری اتخاذ نماییم.

 

رئیس موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی اظهار داشت: خدمات زیادی به جامعه عشایری شده است و ظلم به نظام است که این خدمات را انتقال ندهیم البته نقاط ضعفی هم وجود دارد.

 

  • تاریخ درج خبر : دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - ١٥:١٣
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: