نسخه چاپی


قائم مقام سازمان امور عشایر ايران:

گردشگري عشايري گامی بلند در راستای توانمندسازی عشایر است

قائم مقام سازمان امور عشایر ايران گفت: گردشگری با نگاه استفاده از ظرفیت هاي بالقوه عشایر در بخش توریسم جهانی، گامی بلند در راستای توانمندسازی عشایر كشور است.

قائم مقام سازمان امور عشایر ايران گفت: گردشگری با نگاه ویژه به بخش بوم گردی با استفاده از ظرفیت هاي بالقوه عشایر و نگاه بلند به ظرفیت های گردشگري عشايري در بخش توریسم جهانی، گامی بلند در راستای توانمندسازی عشایر كشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، شاهپور علایی مقدم صبح امروز سه شنبه ۱۶ آبان در مراسم معارفه سرپرست جديد اداره كل امور عشاير استان كرمانشاه ضمن برشمردن ظرفیت هاي بالای عشایر به عنوان جامعه ای مولد، نقش این قشر دلسوز و محروم را در رفع بحران های امروز کشور علی الخصوص مسأله مدیریت آب بسیار حائز اهمیت دانست.

وي با ابراز خرسندی از گنجانده شدن نام عشایر در کنار نام روستا و مناطق کمتر توسعه یافته در بند هایي از برنامه ششم توسعه، بيان داشت: استفاده از منابع صندوق ذخیره ملی و هدف های تعیین شده در برنامه ششم توسعه کشور براي توانمندسازی جامعه عشایری كشور از طريق پزداخت تسهیلات سهل الوصول، اهتمام مدیران استان های ذی نفع را مي طلبد.

علايي مقدم تاكيد كرد: مديران ستادي و استاني و  همکاران صاحب تجربه و توانمند سازمان در نقاط مختلف کشور جذب اعتبارات اختصاص يافته به عشایر را با استفاده از ظرفیت های مسئولین استاني و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دستور كار خود قرار دهند. 

قائم مقام و معاون توسعه و امور زيربنايي سازمان امور عشاير ايران اظهار امیدواری کرد با نگاه جامع و بلند ریاست سازمان و مسئولین نظام شاهد تحولات ارزشمندي در توانمندسازي و خدمات رسانی به جامعه عشایري کشور باشیم. 

گفتني است، قائم مقام سازمان امور عشاير ايران در این مراسم که در سالن جلسات اداره کل امور عشایر کرمانشاه و با حضور مديران و كاركنان اين اداره كل برگزار شد، حکم انتصاب حسن احمدی که از سوی رئیس سازمان امور عشایر ایران به سمت سرپرست امور عشایر استان کرمانشاه منصوب شده است را به وی ابلاغ و از زحمات  علی اشرف آزادی مدیرکل سابق امور عشایر استان كه به افتخار بازنشستگي نائل آمد، قدردانی کرد.


 

  • تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦ - ١٧:٥٧
  • /
  • ارسال به دوست
  • نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: